Правила користування

Усі виключні майнові і немайнові авторські права на інформацію, що розміщується на сайті «Школа України», належать інтернет-виданню «Школа України» та авторам публікацій, якщо в тексті не вказується інше джерело. Під інформацією розуміються всі матеріали, що розміщуються на сайті, – статті, новини, блоги, інтерв’ю, розробки уроків, виховних заходів, фото- та відеоматеріали тощо.

Дозволяється безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті, за умови, що безпосередньо в тексті матеріалу, який розміщується на сторонньому сайті, наявний текст та посилання (https://www.schoolua.com) на «Школа України», які визначають «Школу України» як джерело інформації. Для друкованих видань – текст та адреса сайту (https://www.schoolua.com). Для радіо, телебачення – усне посилання на сайт.

Під використанням інформації розуміється будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробка, переклад, включення його частин до інших творів та інші способи, передбачені Законом України «Про авторське право та суміжні права».

Забороняється будь-яке комерційне використання інформації, відтворення текстів чи їх фрагментів з метою комерційної реалізації права доступу до цієї інформації.

Відповідальність за рекламні оголошення несе компанія рекламодавець.

Дата останнього редагування 02.03.2016

Back to top button
Close

Виявлено Adblock

Будь ласка, вимкніть блокування оголошень