Правила користування

Усі виключні майнові і немайнові авторські права на інформацію, що розміщується на сайті «Школа України», належать інтернет-виданню «Школа України» та авторам публікацій, якщо в тексті не вказується інше джерело. Під інформацією розуміються всі матеріали, що розміщуються на сайті, – статті, новини, блоги, інтерв’ю, розробки уроків, виховних заходів, фото- та відеоматеріали тощо.

Дозволяється безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті, за умови, що безпосередньо в тексті матеріалу, який розміщується на сторонньому сайті, наявний текст та посилання (https://www.schoolua.com) на «Школа України», які визначають «Школу України» як джерело інформації. Для друкованих видань – текст та адреса сайту (https://www.schoolua.com). Для радіо, телебачення – усне посилання на сайт.

Під використанням інформації розуміється будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробка, переклад, включення його частин до інших творів та інші способи, передбачені Законом України «Про авторське право та суміжні права».

Забороняється будь-яке комерційне використання інформації, відтворення текстів чи їх фрагментів з метою комерційної реалізації права доступу до цієї інформації.

Відповідальність за рекламні оголошення несе компанія рекламодавець.

Дата останнього редагування 02.03.2016

Back to top button