Головне

Сценарій свята 8 Березня «Ось такі ми, дівчата!»

«Ось такі ми, дівчата!»

Ведучий 1. Добрий день шановні, кохані, вродливі, кмітливі, милі, загадкові, веселі, розумні, жартівливі, ласкаві, ніжні, привабливі, найкращі матусі, бабусі, вчителі, подруги, сестрички, однокласниці.

Ведучий 2. Вітаємо Вас зі святом весни, святом кохання і святих надій, святом 8 Березня!

Ведучий 1. Багата, красива, мелодійна українська мова, але важко знайти слова, які б виразили свої слова, які б виразили свою міру любові і поваги до Вас, любі жінки!

Ведучий 2.

На виробництві

Ви енергійні,

В житті — активні,

Вдома — невтомні,

Ось ви які!

Ведучий 1. Кожна жінка у себе вдома директор і завгосп, начальник цеху харчування, завідуюча дитячим сектором, уповноважена з постачання, міністр освіти і фінансів.

Ведучий 2. І залишаються при цьому шанованими, коханими, вродливими, кмітливими, милими, загадковими, веселими, розумними, жартівливими, ласкавими, ніжними, привабливими.

Ведучий 1. Дивний і прекрасний збіг — Міжнародний жіночий день та весна. І це справедливо, навесні дівчата, жінки, сповнені надії, краса їх осяяна променями березневого сонця.

Ведучий 2. В цей день сама весна вітає наших дівчат з цим ніжним святом. Це для вас розквітають перші квіти, це для вас поспішають розпускатися ніжні котики, повертаються з теплих країв голосисті шпаки і все навкруги ожива і ми приєднуємося до цих привітань.

Ведучий 1.

Немов біла лілія в росі

Ви прекрасні

І світліє мрія, що здійсниться в долі.

Ми бажаємо Вам наші зіроньки ясні,

Теплих днів, дивних слів і кохання доволі.

Ведучий 2.

Нехай ваша ніжна дівоча краса

Чистою буде, як вранці роса,

І хай вам всі квіти всміхаються рясно,

А дні ваші плинуть щасливі й прекрасні.

Ведучий 1. Хочеться сказати всім хлопцям цього залу, що приділяти увагу і говорити добрі лагідні слова дівчатам ми повинні не тільки в це свято , а і в інші буденні дні, бо дівчата та жінка — то основний прихисток істини, вона хитрість і вигадка, вона цілителька і чаклунка, вона заперечення чоловікові і сенс його життя.

Ведучий 2. У цей день ми можемо привітати і самих себе, хлопців нашої школи. Та хай позаздрять нам усі, бо скажіть нам, де ще ви зустрінете таких чарівних, доброзичливих, щирих, ніжних, ласкавих, жартівливих, привітних, вродливих, наші царівни, милі квіточки, ясні зірочки — дівчатка нашої школи.

Ведучий 1. А оцінювати виступи наших дівчат буде журі, до складу якого входять:

  1. _________
  2. _________
  3. _________

Ведучий 2. З давніх-давен ведеться, що дівчина — це символ краси, розуму, кмітливості. А ще — це рукодільниці. Ті, хто невпевнений у цьому, зараз пересвідчиться. А я з радістю розпочинаю гру «Ось такі, ми дівчата!». І запрошуємо на сцену наших дівчаток, які сьогодні будуть змагатися. Привітайте їх дружніми оплесками.

Ведучий 1. Нашим дівчаткам було дано домашнє завдання — «Моя візитна картка». Проведемо жеребкування. Отже розпочинаємо перший конкурс…

(Дівчата представляються).

Ведучий 2. Ось і ми підійшли до наступного конкурсу «Я господиня». Кожна із дівчаток — майбутня господиня. В народі кажуть: «В чепурній оселі і життя веселе», «В хорошої господині і в хаті, і на столі, і в ложці, і в мисці, і в колисці».

Ведучий 1. А ще говорять так «Вміла готувати та не вміла подавати». Тож зараз своє вміння готувати і подавати продемонструють наші учасниці конкурсу. А разом з тим і подивимось, чи вміють наші дівчата економно витрачати продукти.

(Надається слово журі: підводить підсумки.)

Ведучий 2. Українська красуня — неодмінно прямесенька, як стрілочка, з чорними бровами, карими очима, рожевим личком, з довгими та чорними косами…

Ведучий 1. Довгі коси, довге волосся… В усі часи прикрашало воно дівчину, жінку, приваблювало. Привертало до себе увагу. Тож своє вміння зробити святкову зачіску покажуть зараз наші конкурсантки. Отже, ми оголошуємо конкурс «Я — перукар».

(Усі дівчата виходять на сцену і створюють своїм «клієнтам» святкові зачіски, рекламують свою майстерність.)

(Надається слово журі: підводить підсумки.)

Ведучий 2. Багато художників, письменників, митців у своїх творах возвеличували, обожнювали прекрасну половину людства — жінку. За словами Брюсова, жінка — «символ божества». Коханою милуються і йдуть за ради неї на смерть. Але яке б то було життя без прекрасних і ніжних Лейл, Шахерезад, Марій та наших українських Наталок.

Ведучий 1. В усі часи жінки намагаються виглядати бездоганними, мати свій індивідуальний шарм і стиль. Тож зараз, шановні глядачі, до вашої уваги висока мода від наших чарівних конкурсанток. Отже наступний конкурс «Я — модельєр». Будь — ласка, учасниці, просимо вас до роботи.

(Учасниці презентують і рекламують свої моделі.)

Ведучий 2.

О юність, юність молода, барвиста,

Наповнена мільйонами сонців.

О юність радісна, весела, промениста,

Як я люблю твій водоспадний спів!

Захочу я — вплету у русі коси

Усі ромашки з польових доріг.

Захочу я — і вип’ю усі роси,

Що впали діамантами до ніг.

Ведучий 1. А зараз наступне завдання для наших красунь. Конкурс «Я Вас вітаю»

(Конкурсантки вітають присутніх зі святом.)

Ведучий 2. Знову і знову хочеться говорити про дівочу українську вроду. Українська дівчина… В кожному її слові живе українська мова. В ній є щось від стрімкості і прозорості гірського потоку.

Ведучий 1. І дійсно. Славиться наша Україна мелодійними піснями, своїми запальними танцями, які вам, шановні глядачі, продемонструють наші дівчата в останньому конкурсі «Я — зірка естради».

(Учасниці виходять на сцену.)

Ведучий 2. У кожній квітці своя чарівність. Так само, як у кожній жінці. Треба лише вміти бачити. Треба лише вміти помічати. Треба лише вміти дивитися.

Ведучий 1.1 якщо ви переконані, що володієте цим даром, тоді не могли не помітити, що в кожній з наших конкурсанток є своя неповторність. Саме її і відзначать зараз наші судді. Але перед цим своє слово скажуть глядачі, які оплесками визначать переможця в номінації «Міс глядацьких симпатій».

(Слово надається журі. Церемонія нагородження).

Ведучий 2. Тож Вам, дорогі жінки, чарівні дівчата, Вам, прекрасна половина людства, Вам, кохані мами, бабусі, дружини, донечки, сестрички, ми бажаємо діамантових роз, щастя, наснаги, любові, міцного здоров’я і вічної весни.

Ведучий 1.

Бо весна — це тепло,

Його нам не завжди вистачає.

Бо весна — це любов,

Від любові усе розцвітає.

Бо весна — це краса,

Вона світ від біди урятує.

Бо весна — це весна.

Кожен з нас її серцем відчує.

Ведучий 2. Всього вам найкращого! До побачення!

Ведучий 1. До нових зустрічей!

Завантажити: Сценарій свята 8 Березня «Ось такі ми, дівчата!» (Розмір:22.5 KB Завантажено:10)

Теґи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button