Головне

Розмноження квіткових рослин. Як виростити нову рослину з насінини. Як виростити нову рослину без насіння (3 клас. Природознавство)

Тема. Розмноження квіткових рослин. Як виростити нову рослину з насінини. Як виростити нову рослину без насіння

Мета: формувати уявлення про розмноження квіткових рослин, умови проростання насіння (тепло, вода, повітря), умови росту і розвитку рослин (тепло, вода, повітря, світло), про способи розмноження рослин іншими органами — листком, частинами стебла, кореневими паростками; учити пророщувати насіння, вирощувати рослини з насіння, розмножувати кімнатні рослини у різні способи; формувати вміння бачити проблему і формулювати її у формі запитання, цілеспрямовано сприймати об’єкт або його частину, узагальнювати сприйняття; виховувати спостережливість під час спільної діяльності (виконання довготривалих дослідів).

Обладнання: гербарії та малюнки квіткових рослин; колекції плодів і насіння, таблиці, фотографії, репродукції картин, колекція «Комахи-запилювачі».

Завантажити: Розмноження квіткових рослин. Як виростити нову рослину з насінини. Як виростити нову рослину без насіння (3 клас. Природознавство) (Розмір:35.1 KB Завантажено:1)

Теґи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button