Головне

Харчові звички. Принципи харчування для здоров’я. Калорійність харчування та енерговитрати залежно від фізичних навантажень (6 клас. Основи здоров’я)

ТЕМА. Харчові звички. Принципи харчування для здоров’я. Калорійність харчування та енерговитрати залежно від фізичних навантажень

Мета: ознайомити учнів із принципами харчування для здоров’я, чин­никами, що впливають на формування харчових звичок; навчити розпізнавати ознаки збалансованого харчування; розвивати вміння ‘ визначати збалансований харчовий раціон, калорійність харчування та енерговитрати залежно від фізичного навантаження; виховувати бажання дотримувати правил харчування для здоров’я.

Тип уроку: комбінований.

Обладнання: ілюстративний матеріал щодо теми уроку, аркуші паперу формату А4, маркери, таблиця «Піраміда харчування», таблиці кало­рійності продуктів, зошити, підручники, музичний супровід для оздоровлювальної вправи.

Завантажити: Харчові звички. Принципи харчування для здоров'я. Калорійність харчування та енерговитрати залежно від фізичних навантажень (6 клас. Основи здоров’я) (Розмір:49.4 KB Завантажено:2)

Теґи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button