Конспекти уроків основ здоров'яКонспекти уроків основ здоров'я 6 клас

Харчові звички. Принципи харчування для здоров’я. Калорійність харчування та енерговитрати залежно від фізичних навантажень (6 клас. Основи здоров’я)

ТЕМА. Харчові звички. Принципи харчування для здоров’я. Калорійність харчування та енерговитрати залежно від фізичних навантажень

Мета: ознайомити учнів із принципами харчування для здоров’я, чин­никами, що впливають на формування харчових звичок; навчити розпізнавати ознаки збалансованого харчування; розвивати вміння ‘ визначати збалансований харчовий раціон, калорійність харчування та енерговитрати залежно від фізичного навантаження; виховувати бажання дотримувати правил харчування для здоров’я.

Тип уроку: комбінований.

Обладнання: ілюстративний матеріал щодо теми уроку, аркуші паперу формату А4, маркери, таблиця «Піраміда харчування», таблиці кало­рійності продуктів, зошити, підручники, музичний супровід для оздоровлювальної вправи.

Завантажити: Харчові звички. Принципи харчування для здоров'я. Калорійність харчування та енерговитрати залежно від фізичних навантажень (6 клас. Основи здоров’я) (Розмір:49.4 KB Завантажено:2)

Tags

Related Articles

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker