Історія

Народне мистецтво. Повсякденне життя українців у другій половині ХІХ століття (9 клас. Історія України)

Тема: Народне мистецтво. Повсякденне життя українців у другій половині ХІХ століття

Мета: охарактеризувати побут та повсякденне життя українців у другій половині ХІХ ст., а також дати узагальнюючу характеристику процесу становлення та консолідації української нації; розвивати в учнів навички самостійної роботи, вміння аналізувати й систематизувати матеріал, робити висновки й порівняння, висловлювати свою точку зору; виховувати в учнів естетичні смаки та уподобання.

Обладнання: підручник  «Історія України. 9 клас» О.К. Струкевич, 2009 рік, видавництво «Грамота»; ілюстрації до теми (додаток); атлас «Історія України. 9 клас»

Тип уроку: урок засвоєння нових знань.

Терміни та поняття: побут, повсякденне життя.

Очікувані результати

Після цього уроку учні зможуть:

  • характеризувати процес становлення та консолідації української нації;
  • на основі різних джерел інформації: визначати й характеризувати основні чинники, які впливали на побут та повсякденне життя українців у другій половині ХІХ ст.; порівнювати ідеї та цінності, що були характерні для тогочасної культури з сучасними цінностями українського суспільства; порівнювати прояви і шляхи консолідації української нації з аналогічними процесами в Італії та Німеччині в даний період.

Завантажити: Народне мистецтво. Повсякденне життя українців у другій половині ХІХ століття (9 клас. Історія України) (Розмір:17.3 KB Завантажено:6)

Теґи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button