Історія

Українське мистецтво та архітектура в другій половині ХІХ століття (9 клас. Історія України)

Тема: Українське мистецтво та архітектура в другій половині ХІХ століття

Мета: охарактеризувати розвиток мистецтва в Україні у другій половині ХІХ ст., а саме — розвиток живопису, музики, театру, архітектури та скульптури, детально зупинившись на діяльності провідних українських митців даного періоду; розвивати в учнів навички роботи в групах, з текстовими та візуальними джерелами інформації, навички самостійної роботи; виховувати в учнів естетичні смаки та уподобання.

Обладнання: підручник  «Історія України. 9 клас» О.К. Струкевич, 2009 рік, видавництво «Грамота»; ілюстрації до теми (додаток); атлас «Історія України. 9 клас»

Тип уроку: урок засвоєння нових знань.

Терміни та поняття: живопис, музика, театр, драматургія, архітектура, скульптура.

Очікувані результати

Після цього уроку учні зможуть:

  • показувати на карті основні місця і території, пов’язані з розвитком українського мистецтва;
  • характеризувати стан розвитку живопису, музики, театру, архітектури та скульптури в Україні у другій половині ХІХ ст.;
  • на основі різних джерел інформації: визначати й характеризувати основні чинники, які впливали на розвиток даних галузей культури, процеси та пам’ятки культури даного періоду; порівнювати ідеї та цінності, що були характерні для тогочасної культури з сучасними цінностями українського суспільства; характеризувати й оцінювати внесок окремих діячів у вітчизняну та світову культуру.

Завантажити: Українське мистецтво та архітектура в другій половині ХІХ століття (9 клас. Історія України) (Розмір:9.2 KB Завантажено:7)

Теґи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button