Історія

Українська наука та література в другій половині ХІХ століття (9 клас. Історія України)

Тема: Українська наука та література в другій половині ХІХ століття

Мета: охарактеризувати розвиток науки та літератури в Україні у другій половині ХІХ ст., детально зупинившись на діяльності провідних українських науковців і творчості українських письменників; розвивати в учнів навички роботи з текстовими джерелами, вміння аналізувати їх, робити висновки й узагальнення, розвивати навички самостійної роботи та роботи в групах; виховувати в учнів естетичні смаки та уподобання.

Обладнання: підручник  «Історія України. 9 клас» О.К. Струкевич, 2009 рік, видавництво «Грамота»; ілюстрації до теми (додаток); атлас «Історія України. 9 клас»

Тип уроку: урок засвоєння нових знань.

Терміни та поняття: наука, література.

Очікувані результати

Після цього уроку учні зможуть:

  • показувати на карті основні місця і території, пов’язані з розвитком науки та літератури;
  • характеризувати стан розвитку науки та літератури в Україні у другій половині ХІХ ст.;
  • на основі різних джерел інформації: визначати й характеризувати основні чинники, які впливали на розвиток даних галузей культури; порівнювати ідеї та цінності, що були характерні для тогочасної культури з сучасними цінностями українського суспільства; характеризувати й оцінювати внесок окремих діячів у вітчизняну та світову культуру.

Завантажити: Українська наука та література в другій половині ХІХ століття (9 клас. Історія України) (Розмір:10.9 KB Завантажено:5)

Теґи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button