Субота , 25 Листопад 2017

Омар Хайям – корифей персько-таджицької поезії (8 клас. Зарубіжна література)

Тема уроку: Омар Хайям – корифей перськотаджицької поезії

Мета: познайомити учнів з особистістю поета – мудреця; увести в світ його поезій; вчити аналізувати поетичний твір;
розвивати увагу до художнього слова; образне мислення; виховувати інтерес до філософської лірики О.Хайяма, толерантне ставлення до думки однокласників.

Тип уроку: урок засвоєння нових знань.

Поезія – це завжди неповторність,

Якийсь безсмертний дотик до душі.

Л. Костенко

Хід уроку

І. Організаційний момент

ІІ. Актуалізація опорних знань

Перевірка домашнього завдання.

ІІІ. Мотивація навчальної діяльності. Оголошення теми і мети уроку

  1. Прийом «Незакінчене речення ».

Робота над створенням асоціативного ланцюжка.

– Для мене поезія – це …

– Які асоціації виникли у вас при слові Схід?

Слово вчителя. Епіграфом  нашого уроку я обрала поетичні рядки, що належать перу відомої української поетеси Ліни Костенко. Як цей вислів, взятий за епіграф, стосується життя самого поета, ми з’ясуємо сьогодні на уроці. Що ж це за поезія, яка переживши віки, продовжує хвилювати сучасників, захоплює невичерпною мудрістю і життєдайною силою? Мабуть, це справжня поезія, яка завжди може перетворити красу на добро, а ми завжди будемо в її полоні.

Завантажити: Омар Хайям - корифей персько-таджицької поезії (8 клас. Зарубіжна література) (Розмір:20.4 KB Завантажено:13)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *