Субота , 16 Грудень 2017

Тричастинна форма як вираження двох різних станів, настроїв, характерів, їх структура. Микола Лисенко «Експромт ля мінор» — слухання. Слова В. Клинца та Н. Андрусіч, музика М. Катричка «Писанка» — розучування (3 клас. Музичне мистецтво)

Тема. Тричастинна форма як вираження двох різних станів, настроїв, харак­терів, їх структура. Микола Лисенко «Експромт ля мінор» — слухання. Слова В. Клинца та Н. Андрусіч, музика М. Катричка «Писанка» — ро­зучування (с. 95-97).

Мета. Продовжувати ознайомлювати учнів з різновидами знаків альтерації; збагачувати знання учнів з музичного мистецтва; вчити розрізняти зна­ки альтерації; розвивати вміння поєднувати спільне та відмінне в музич­них творах; виховувати інтерес до народного та всесвітнього фольклору.

Методично-дидактичне забезпечення уроку. Музичний інструмент (за наявності – і фортепіано, баян, акордеон), музично-темброві інструменти, програвач, «Хрестоматія» та «Фонохрестоматія» з музики 3 клас.

Хід уроку

І. Організаційна частина.

Хай дзвенить пташиний спів

І біжить-дзюрчить струмок,

А шкільний дзвінок скликає

Учнів на новий урок.

  1. Вхід до класу під звучання пісні (за вибором учителя).
  2. Музичне привітання.

Завантажити: Тричастинна форма як вираження двох різних станів, настроїв, характерів, їх структура. Микола Лисенко «Експромт ля мінор» — слухання. Слова В. Клинца та Н. Андрусіч, музика М. Катричка «Писанка» — розучування (3 клас. Музичне мистецтво)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *