Виразне читання. Декламування поетичних творів Т. Шевченка та Павла Тичини (5 клас. Українська література)

Тема.        Виразне читання. Декламування поетичних творів Т. Шевченка та Павла Тичини.

Мета:                                               

□  Навчальна: допомогти учням глибше усвідомити художню цінність творчості

    Т. Шевченка через виразне та вдумливе читання.

□ Виховна: формувати активну громадянську позицію.

□  Розвивальна: розвивати пам’ять, артистичні здібності учнів, уміння висловлювати свої думки з приводу прочитаного.

Тип уроку: урок виразного читання, засвоєння знань і формування вмінь виразного читання творів.

Обладнання, наочність: дидактичний матеріал.

ПЕРЕБІГ УРОКУ

  1. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕМОЦІЙНОЇ ГОТОВНОСТІ УРОКУ

  1. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ
  2. Вступне слово вчителя

— Сьогодні у нас незвичайний урок. Урок чарівної поезії. Поезія часто говорить про себе сама — вустами авторів. Ті або інші аспек­ти поетичного призначення залучають до себе увагу різних поетів. Поезія має своїм джерелом саме життя — у всіх його проявах. І так само, як саме життя, відповідно до Шевченка та Тичини, є неми­нуще диво, поезія є «і творчістю, і чудотворством». Поезія творить «образ світу у слові виявлений». Мистецтво відкриває людині очі на світ, на його чудесне існування — у цьому його моральне за­вдання, у цьому — твердження принципів добра і краси. Мистецтво і простота — тема, що хвилювала письменників.

Завантажити: Виразне читання. Декламування поетичних творів Т. Шевченка та Павла Тичини (5 клас. Українська література) (Розмір:21.7 KB Завантажено:0)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Яндекс.Метрика